У Львові визначили кращого гравця у короткому форматі снукеру «6-red». Серед 19 охочих позмагатися за цей титул перемога дісталася найіменитішому з учасників – англійцеві Алану Тріггу. 
В першому турі змагань відбулося лише три зустрічі: Кирило Байдала взяв гору над Віталієм Самсоновим з рахунком 3-1, з тим же результатом Артем Столярчук здолав Сергія Онищука. В заключному матчі між Юрієм Семком та Андрієм Івасівим переможець визначався у вирішальному фреймі. Ним став Семко.
Наступний тур за вихід до малого чвертьфіналу пройшов досить прогнозовано. Напруженим був матч між Кирилом Байдалою та Арсеном Петросовим, де перемога у вирішальному фреймі дісталася останньому. Ще в одній контрі цього етапу перемогу над Віталієм Федевичем здобув Павло Соломенчук. Решта матчів завершилися з однаковим рахунком 3-1: Павло Лівчак обіграв Вадима Левицького, Чингіз Агаджанов – Артема Козака, Степан Делятинський зіграв краще за Данила Волошинова, Юрій Семко без проблем пройшов Михайла Катрука. Здобули перемоги також Микола Гуденко та Алан Трігг над Олегом Сливкою та Артемом Столярчуком відповідно.
Поки в нижній сітці тривала боротьба, то вгорі вже визначилися учасники вирішальної стадії. Арсен Петросов, Юрій Семко та Алан Трігг розгромили своїх суперників і відправили на додаткову зустріч до «підвалу» тезок Лівчака та Соломенчука і Миколу Гуденка відповідно. Четвертим учасником плей-оф став Степан Делятинським, у якого не виникло проблем, аби здолати Чингіза Агаджанова з рахунком 3-1.
Без проблем вдалося приєднатися до четвірки сильніших Віталію Самсонову, який «всуху» переграв Чингіза Агаджанова. Не менш впевнено зайняв своє місце в олімпійці Віталій Федевич, який здобув перемогу над Павлом Лівчаком. Двома костровим фреймами вирвали прохід далі Микола Гуденко та Кирило Байдала, яким все ж вдалося стримати натиск Данила Волошинова та Павла Соломенчука відповідно.
Досить серійно з двома брейками, 24 і 30 очок, першим півфіналістом став Юрій Семко, який не залишив шансів Віталію Федевичу, обігравши того з рахунком 3-0 (32-24, 40-0, 30-14). Аналогічно пройшов цей етап і Алан Трігг, який «всуху» здолав Віталія Самсонова (47-5, 26-0, 56-10). Степан Делятинський у контрі дотиснув Миколу Гуденка і гарантував собі бронзу на турнірі. В матчі-реванші, де Кирило Байдала вдруге протягому турніру грав з Арсеном Петросовим, переможець залишився тим же. Цього разу Петросов здобув впевнену перемогу з рахунком 3-1 (35-17, 9-49, 36-19, 34-0). Варто зазначити, що єдиний виграний Байдалою фрейм був зіграним за один підхід серією в 48 очок.
Півфінали цього турніру були дуже напруженими і бойовими. В обох матчах переможець визначився в контрі. Юрій Семко після поразки у першому фреймі в матчі проти Алана Трігга (0-44) захопив ініціативу в двох наступних і двома серіями 28 та 29 очок змусив англійця наздоганяти (43-24 та 38-7). Досвід Трігга спрацював на його користь, і він спершу зрівняв рахунок (0-44), а у вирішальному фреймі змусив Семка капітулювати з рахунком 2-3 в матчі. У паралельному матчі між Арсеном Петросовим та Степаном Делятинським останній мало не зробив «камбек», адже після провалу на старті (18-40 та 27-35) був змушений наздоганяти Петросова і з завданням впорався, вигравши третій і четвертий фрейми (35-12 та 38-24). Останній підхід все ж залишився за Арсеном (37-14), і він з загальним рахунком 3-2 у матчі пройшов до фіналу.
Головний поєдинок турніру складався з семи фреймів, де для перемоги потрібно було виграти чотири. В перших двох фреймах точилася запекла боротьба, та кінцівки залишалися за Тріггом, так двома серіями по 20 очок він пішов у відрив (31-21, 35-22). Далі вже серійно зіграв Петросов і 24 очками з підходу скоротив відставання (40-12). В четвертому фреймі Трігг зробив найвищу серію турніру – 52 очки – і знову відірвався (64-0). Петросов не здавався і вкотре підібрався впритул до Трігга (34-22). Шостий фрейм став останнім в матчі: Трігг здобув впевнену перемогу 38-0 у фреймі та з загальним результатом 4-2 здобув чемпіонство у форматі «6-red». Вітаємо.
Серії 30+:
Алан Трігг – 52;
Кирило Байдала – 48, 33;
Юрій Семко – 47, 30;
Павло Лівчак – 32;
Степан Делятинський – 31;
Арсен Петросов – 31.